Zmink Reklam & webbproduktion
Välkommen till Dansstället! Sajten för dig som vill veta vilka som spelar upp till dans i din närhet!


Erikslunds Folkets Hus, Ånge
Casino Sundsvall
Bergeforsparken, Sörberge
Folkets Hus Skönsberg
Lördagar kl 21.00-01.00
Söndagar kl 18.00-21.30
Fredagar kl 21.00-01.00
Onsdagar kl 19.00-22.30
Lördagar kl 21.00-01.00
Torsdagar kl 19.00-22.30

Lördag 29 oktober
Titanix
Lördag 26 november
Scotts
Lördag 14 januari
Perikles
Lördag 28 januari
Drifters








Fredag 21 oktober
Blender
Fredag 28 oktober
Jannez
Fredag 4 november
Finix
Fredag 11 november
Perikles
Fredag 18 november
Per-Håkans
Juldagen 25 december 21-01
Martinez
Nyårsafton 31 december 21-01
Dreams
Fredag 13 januari
Per-Håkans
Onsdag 26 oktober
Thor Görans
Onsdag 9 november
BarraBazz
Onsdag 23 november
Matz Rogers
Onsdag 7 december
Sandins
Onsdag 21 december
Serenad






Torsdag 20 oktober
Per-Håkans
Torsdag 3 november
? ? ?
Torsdag 1 december
Donnez
Torsdag 15 december
Jontez









Häreborg, Indal
Folkets Hus, Bollsta
Hullsta Gård, Sollefteå
Forsmoträffen, Sollefteå
Söndagar kl 18.00-21.30
Lördagar kl 20.00-24.00
Onsdagar kl 18.30-22.00
Fredagar kl 21.00-01.00
Söndagar kl 18.00-21.00

Söndag 30 oktober
Stensons
Söndag 13 november
Sandins
Söndag 27 november
Drifters












Onsdag 19 oktober
BarraBazz
Onsdag 2 november
Ola & Jag
Lördag 5 november
Lasse Stefanz
Onsdag 16 november
Hedins
Lördag 19 november
Claes Lövgrens
Onsdag 30 november
Serenad
Fredag 9 december 21.00-01.00
Streaplers
Lördag 10 december
Dreams
Tisdag 13 december 18.30-22.00
Jontez
Fredag 21 oktober
Per-Håkans
Fredag 4 november
Kindbergs
Fredag 18 november
Blender
Fredag 25 november
Christerz
Fredag 2 december
Donnez
Fredag 16 december
Jannez






Söndag 23 oktober
Rogerz
Söndag 6 november
Bälg-Ollez
Söndag 20 november
Ola & Jag
Söndag 4 december
Hedins











Folkets Hus, Ramvik
Isladan, Bjästa
Gnistan, Örnsköldsvik
Ånäsparken, Kovland
 
Torsdagar kl 19.00-22.00
Lördagar kl 21.00-01.00
Söndagar kl 18.00-22.00
Sön- & onsdagar kl 18.00-21.00
Fre- & lördagar kl 21.00-01.00
Söndagar kl 19.00-22.30
Torsdagar kl 20.00-24.00
Torsdag 27 oktober
BarraBazz
Torsdag 10 november
Sandins
Torsdag 24 november
Janders
Lördag 3 december
Expanders
Torsdag 8 december
Ola & Jag
Onsdag 4 januari 20.00-01.00
Blender, Jannez
Söndag 23 oktober
Thor Görans
Söndag 27 november
Fernandoz








Onsdag 26 oktober
Ola & Jag
Onsdag 9 november
Serenad
Onsdag 23 november
Christerz
Onsdag 7 december
Mickes





Tallbacken, Ånge
Moliden, Örnsköldsvik
E Street, Sundsvall
Folkets Hus Forum, Junsele
 
Lördagar kl 21.00-01.00
Söndagar kl 18.00-21.30
Fre- lördagar kl 21.00-01.00



Hanssons Loge, Långsele
Parkaden, Härnösand
Gussjönoret, Härnösand
Hotell Hallstaberget, Sollefteå
Lördagar kl 21.00-01.00
Onsdagar kl 19.00-22.30
Torsdagar kl 18.30-21.30
Lördagar kl 21.00-01.00
Söndagar kl 18.00-22.00
Onsdagar kl 20.00-24.00



Folkets Park, Sundsvall
Kustladan, Docksta
Olympia, Bredbyn
Kornsjö-strand, Bjästa
Lördagar kl 21.00-01.00
Söndagar kl 18.00-22.00
Fredagar kl 21.00-01.00
Lördagar kl 21.00-01.00
Lördagar kl 19.00-22.00